Poziv na završnu konferenciju projekta „Znanjem do posla“

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na završnu konferenciju EU projekta „Znanjem do posla“ koja će se održati dana, 01.09.2020. godine u 14,30h u Domu na Marinićima, Marinići 9 (I.kat).

Općina Viškovo zajedno s partnerima Gradom Bakrom i Općinom Skrad na završnoj konferenciji predstavit će rezultate projekta „Znanjem do posla“ čija su sredstva osigurana 100%  iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Projekt „Znanjem do posla“ bio je usmjeren na dugotrajno nezaposlene (mladi do 29 godina nezaposleni duže od 6 mjeseci te osobe starije od 30 godina nezaposlene duže od 12 mjeseci) i korisnike zajamčene minimalne naknade te unapređenje njihovih znanja i vještina putem provedbe verificiranih programa obrazovanja odraslih radi lakšeg zapošljavanja.

Program početne press konferencije:

14:30 – 14:45h Registracija sudionika

14:45 – 15:15h Početak konferencije i prezentacija projekta od strane nositelja projekta i partnera

15:15h               Domjenak

 

Radujemo se Vašem dolasku!