Poziv dugotrajno nezaposlenima i korisnicima zajamčene minimalne naknade na zanimljivu edukaciju

Općina Viškovo zajedno s partnerima – Gradom Bakrom i Općinom Skrad provodi EU projekt „Znanjem do posla“ koji se u potpunosti (100%) financira iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

U sklopu navedenog projekta Općina Viškovo organizira zanimljivu edukaciju za dugotrajno nezaposlene osobe i korisnike zajamčene minimalne naknade. Na edukaciji koja će se održati u utorak, 14.07.2020. godine u Domu hrvatskih branitelja Viškovo s početkom u 10,00h obradit će se slijedeće teme:

  • Osnove poduzetništva (kako pokrenuti poduzetnički pothvat, kako financirati neke aktivnosti, kome se obratiti za pomoć i sl.),
  • Kako upravljati novcem (planirati posao, planirati novčane priljeve i odljeve),
  • Komunikacijske i organizacijske vještine.

Pozivaju se zainteresirane osobe područja općine Viškovo koje su dugotrajno nezaposlene ili su korisnici zajamčene minimalne da se uključe u ovu zanimljivu edukaciju. 

Dodatne informacije:

Općina Viškovo: tel. 051/490-995 i 051/503-788 e-mail: irena.gaus@opcina-viskovo.hr i jasmina.fabac@opcina-viskovo.hr